Łatwość zarządzania

W WordPressie masz pełną kontrolę nad treścią swojej strony. Dostęp do każdej sekcji bezpośrednio z kokpitu. Przekonaj się jakie to proste.

Co mnie przekonało do YOKU i WordPress'a? Prosta sprawa - kontaktowi, pomocni ludzie i zarządzanie stroną bez umiejętności kodowania"

Projekt tworzymy dla ciebie i twoich klientów

Naszym celem nie jest tylko stworzenie strony. Od początku tworzymy stronę tak by zadowolić ciebie i twoich klientów. Naszym celem jest wasze wspólne zadowolenie.

Poznaj wrażenia użytkownika

Mamy jasne zasady współpracy. Dajemy stały dostęp do strony nawet już etapie produkcyjnym. Wszystkie uwagi możesz przekazywać w naszym wewnętrznym systemie komunikacji.  

elastyczne strony dopasowujące się do każdego ekranu

Dzięki temu dotrzesz do klientów bez względu na to gdzie wyświetlą twoją stronę. Ty nie musisz się martwić. Na pewno będzie czytelna.

Zobacz korzyści

Statystyki

Statystyki odwiedzin pozwolą mierzyć popularność twojej strony i lepiej dostosowywać jej treść, tak by skutecznie zwiększyć zyski.

Wiele wersji językowych

Na życzenie stworzymy stronę w kilku wersjach językowych. Dzięki temu dotrzesz do klientów na rynkach w których działasz.

E-commerce

Świetne rozwiązanie do sprzedaży przez internet, bez względu na to czy chcesz sprzedawać gotowe produkty czy autorskie szkolenia.

Perfekcyjnie dopasowane

Dzięki prostej edycji strona rozwija się z twoim biznesem i co najważniejsze... pozostaje przyjazna użytkownikom.

Kontakt

Przez cały okres produkcji jesteśmy w stałym kontakcie z tobą. Gdy skończymy - ty będziesz cieszyć się kontaktem z klientami.

Prosty interface

Użytkownicy lubią prostotę i łatwość przeglądania. Sami lubimy takie strony i właśnie takie cały czas tworzymy.

Tworzymy strony które działąją

Proste w obsłudze. Dla każdego.